Ev Temizliği Temizlik Şirketleri İstanbul Beyza Temizlik Şirketi

Ev Temizliği Temizlik Şirketleri İstanbul Beyza Temizlik Şirketi

Ev Temizliği Temizlik Şirketleri İstanbul Beyza Temizlik Şirketi

Ev temizliği ev hanımları için en zor ev işlerinin başında yer alır. Evde günlük olarak yapılan temizliği korumak çoğu zaman zordur. Fakat bunu başarmak için, binaların genel temizliğini yapmak gerekir. Yılda en az iki kez evinizi dip bucak temizlemeniz gerekiyor. Bazen bir dairenin genel temizliğini yapmak birkaç gün sürebilir, çünkü ev temizliği sadece basit bir elektrikli süpürge ve yalnızca bir kova ile yapamazsınız. Pencereleri yıkamanız, mobilyaları temizlemeniz ve bunlardan çok daha fazla işlem gerekmektedir. Küçük bir dairede yaşıyorsanız sorun yok ancak büyük bir evde yaşıyorsanız bir ev hanımı olarak işiniz çok da kolay olmayabilir. Hele de çalışan bir insansanız ev temizliği için vakit bulamayabilirsiniz. İstanbul ev temizliği şirketleri arasında ev temizliği fiyatları ile bütçenizi koruyan ve en iyi ev temizliği hizmetini sunan İstanbul Beyza Temizlik Şirketi imdadınıza yetişebilir.

Ev temizliği ihtiyacınızda profesyonel bir temizlikçi bayan tarafından evinizin genel temizliğinin hızlı bir şekilde yapılması gerektiğinde veya bunu kendiniz yapmak istemiyorsanız, İstanbul Beyza Temizlik Şirketi ev temizliği servisi olarak alanında uzman olan profesyonel elemanlarımız ev temizliği konusundaki zor görevleri en verimli ve en kısa sürede halledecektir. Temizlik şirketleri arasında en çok tavsiye edilen firma olan İstanbul Beyza Temizlik Şirketi ev temizliği elemanlarımız hayal edebileceğinizden çok daha kusursuz ve çok daha hızlı bir şekilde ev temizliği hizmetini vereceklerdir. Ayrıca İstanbul Beyza Temizlik Şirketi ev temizliği hizmetimiz İstanbul temizlik şirketleri ev temizliği fiyatları ile kıyaslandığında çok daha uygun fiyatlara sahiptir.

İstanbul Beyza Temizlik Şirketi profesyonel elemanları tarafından yapılan ev temizliği sonuçları tüm müşterileri yüzde yüz memnun edecektir. Yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı ev temizliği hizmetimiz, huzurunuzu ve sağlığınızı uzun süre koruyacaktır.

İstanbul Beyza Temizlik Şirketi Ev Temizliği Hizmeti

Oda Temizliği

·         Tavan ve duvarlardaki tozun alınması.

·         Tüm aydınlatma cihazlarının tozunun alınması.

·         Ayna ve cam yüzeylerin tozunun alınması.

·         Mobilyaların ve büyük ev aletlerinin temizlenmesi.

·         Kapı, ışık anahtarları, priz ve aksesuarların tozunun alınması

·         Isıtma cihazlarının ve pencere eşiklerinin temizlenmesi.

·         Döşemeli mobilyaların, halıların ve kilimlerin vakumlanması.

·         Zemin ve süpürgeliklerin temizlenmesi.

Mutfak Temizliği

·         Tavan ve duvarlardaki tozun giderilmesi.

·         Aydınlatma cihazlarından tozun giderilmesi.

·         Fayansların temizlenmesi.

·         Ayna ve cam yüzeylerin temizlenmesi.

·         Tezgah, lavabo ve muslukların yıkanması.

·         Mutfak dolaplarının temizlenmesi

·         Fırının ve mikrodalga fırının temizlenmesi.

·         Buzdolabının temizlenmesi.

·         Kapı, ışık anahtarları, priz ve aksesuarların tozunun alınması.

·         Zemin, halı ve kilimlerin vakumlanması

·         Çöp torbalarının değiştirilmesi ve çöplerin çıkarılması.

Banyo Temizliği

·         Tavan ve duvarların temizlenmesi.

·         Aydınlatma cihazlarından kirliliğin giderilmesi.

·         Fayanslı yüzeylerin yıkanması.

·         Sıhhi tesisatın temizlenmesi ve dezenfeksiyonu (musluklar, lavabolar, tuvaletler, küvetler, duşlar)

·         Dolapların (içi boş ise) iç ve dış yüzeylerinin temizlenmesi.

·         Kapı ve aksesuarların temizlenmesi.

·         Zeminin temizlenmesi.

Yukarıda da görmüş olduğunuz üzere, İstanbul Beyza Temizlik Şirketi ev temizliği servisi olarak ev temizliği konusunda sunmuş olduğumuz ev temizliği listesi son derece kapsamlı bir çalışmadan oluşmaktadır. Ev temizliği için bu denli geniş çaplı bir ev temizliği çalışmasını yalnızca Beyza Temizlik Şirketi ev temizliği servisi gibi modern ekipman ve çevre dostu deterjan ve temizleyiciler kullanan profesyonel bir temizlik şirketi yapabilir. Böylesine detaylı bir ev temizliği sonrasında eviniz mükemmel temizlik ile ışıl ışıl parlayacak ve %100 hijyen sağlamış olacaksınız.

İstanbul Beyza Temizlik Şirketi ev temizliği randevusu almak için 0 532 425 33 49 numaralı telefon numaramızdan bize arzu ettiğiniz an ulaşabilirsiniz. Kurumsal düzeyde ev temizliği hizmeti sunan Beyza Temizlik Şirketi size %100 memnuniyet garantili ev temizliği sağlayacaktır.

Ev temizliği kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için İstanbul Beyza Temizlik Şirketi Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.
İstanbul temizlik şirketleri arasında en çok tavsiye edilen temizlik şirketi olarak temizlik ihtiyaçlarınızda en ucuz temizlik fiyatları ile siz değerli müşterilerimizin temizlikte ilk tercihi olmaktan mutluluk duyuyoruz.