Temizlikçi Şirketi Ev Temizliği Temizlikçi Bayan Gündelikçi Kadın Temizlik Şirketleri İstanbul

Temizlikçi Şirketi Ev Temizliği Temizlikçi Bayan Gündelikçi Kadın Temizlik Şirketleri İstanbul

Temizlikçi Şirketi Ev Temizliği Temizlikçi Bayan Gündelikçi Kadın Temizlik Şirketleri İstanbul Beyza Temizlik

Firmamızda çalışan profesyonel ve iş bilen kişiler, temizlik işini en iyi şekilde özenerek gerçekleştirmektedir. İsteğinize bağlı olarak ofis temizliği, iş yeri temizliği ve ev temizliğini hassas bir şekilde yapmaktadır. Bizim ön planda tuttuğumuz ilk şey müşterilerimizin memnuniyetidir. Ekibimiz ile çalışan kişiler sizlere kusursuz bir hizmet vermek için çok çaba serf etmektedirler.

İstanbul temizlik şirketleri içinde en iyi ve en büyük temizlik firması olan Beyza Temizlik, isteğiniz doğrultusunda komple ev iş yeri temizliği, cam temizliği, apartman temizliği, dış cephe temizliği vs. gibi işlemleri gerçekleştirmektedir. Şirketimizin fiyatları ise temizlenen yerlere göre farklılık göstermektedir. İşe başlamadan önce müşteri ve şirket arasında öncelikle anlaşma sağlanmaktadır. Temizlik işleriniz işi bilen ve işinde profesyonel olan kişiler tarafından düzenli bir şekilde aksatılmadan yapılmaktadır. Temizlik şirketi seçiminde öncelikle şirketin güvenilir olup olmadığı çok önemlidir. Bu müşterilerin en dikkat ettiği özelliklerdendir. Temizlik hizmetimiz sizin isteğinize bağlı olarak aylık, haftalık veya günlük olarak yapılmaktadır. Her alanda şirketimiz sizlere ne iyi ve kaliteli bir şekilde hizmet vermektedir ve hizmet vermeye de devam edecektir.


Ekiplerimiz, ev veya iş yerini silip süpürüp yoz alma, kanepe koltuk silme, cam silme gibi hizmetleri yapmaktadır. Aynı zamanda bina içini ve dışını da güzel bir şekilde temizlemektedir. Bizden memnun kalmaz iseniz ekibimiz tekrar gelip temizlik hizmetini sizlere ücretsiz bir şekilde sağlayacaktır. Bu sebeple bizim kendimize olan güvenimiz en üst seviyededir.

Temizlikçi Şirketi Ev Temizliği Temizlikçi Bayan Gündelikçi Kadın Temizlik Şirketleri İstanbul: Temizlik Şirketi Hizmetlerimiz

Sizlere sağladığımız birçok hizmetlerimiz bulunmaktadır. Şimdi siz değerli okurlarımıza bu hizmetlerimizden bahsedeceğiz işte temizlik şirketi hizmetlerimiz aşağıdaki gibidir:

 • Günlük olarak temizliğe giden bayan
 • Temizlikçi bayan (isteğiniz doğrultusunda gelen)
 • Kurumsal temizlik yapan ekibimiz
 • Dış cephe temizliği hizmetimiz
 • İş yeri ofis temizliği veren hizmetimiz
 • Ev temizliği hizmetimiz

Temizlikçi Şirketi Ev Temizliği Temizlikçi Bayan Gündelikçi Kadın Temizlik Şirketleri İstanbul Gündelik temizlikçi

Temizlik şirketleri içinde en çok tavsiye edilen Beyza Temizlik firmamız günlük temizlikçi ihtiyacını karşılamaktadır. Personellerimiz isteğiniz doğrultusunda temizlik işlerini aylık, haftalık ve günlük olarak gerçekleştirmektedir.  Güvenilir ve kaliteli bir hizmet arayan müşteriler mutlaka şirketimiz ile iletişime geçmelidir. Şirketimiz sizlere kaliteli ve çok titiz bir şekilde hizmet vermektedir. Firmamızda çalışan kişilerin hepsi uzman kişilerdir ve işlerinde çok ustalardır.

Temizlikçi Şirketi Ev Temizliği Temizlikçi Bayan Gündelikçi Kadın Temizlik Şirketleri İstanbul: Periyodik ofis temizliği

Birçok kişi iş yerlerinin çok temiz olmasını isterler ve buna kendileri vakit ayırmakta zorlanabilirler. Temizlik şirketi olarak sizlere ofis temizliği talep etmeniz durumunda size haftalık aylık ve günlük olarak hizmet vermekteyiz. Profesyonel ekibimiz istediğiniz günlerde gelip temizlik işini en kısa süre içerisinde halledecektir. Sizde ofisinizin temiz olmasını istiyor ve vakit ayıramıyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz. Uzman ekibimiz iletişime geçtiğiniz takdirde hemen adresinize gelip temizlik işlerine başlayacaklardır.

Temizlikçi Şirketi Ev Temizliği Temizlikçi Bayan Gündelikçi Kadın Temizlik Şirketleri İstanbul: Periyodik Ofis Temizliği Hizmetleri

Periyodik ofis temizliği olarak birçok hizmetimiz bulunmaktadır. Şimdi sizlere periyodik ofis temizliği hizmetlerinden bahsedeceğiz. İşte periyodik ofis temizliği hizmetleri aşağıdadır.

 • Ofiste bulunan mutfağın titizlikle temizlenmesi
 • Mutfak dolabının derinlemesine temizlenmesi
 • Yer süpürülme işleminin yapılması
 • Patronun masasının hassas bir şekilde temizlenmesi
 • Ofiste bulunan sandalyelerin temizliği
 • Ofiste bulunan çöp kovasının temizliğini yapılması
 • Ofiste bulunan aynaların temizlenmesi
 • Parke ve fayansların temizliğinin yapılması
 • Mutfak temizliğinin yapılması
 • Banyonun temizlenmesi
 • Lavabonun temizliğinin yapılması
 • Odada bulunan tüm masaların temizlenmesi
 • Camların temizliğinin yapılması

Temizlikçi Şirketi Ev Temizliği Temizlikçi Bayan Gündelikçi Kadın Temizlik Şirketleri İstanbul: Periyodik Ev Temizliği

Özellikle çalışan kişilerin ihtiyaç duyduğu periyodik ev temizliği birçok kişinin ihtiyaç duyduğu hizmetlerdendir. Firmamız ister aylık, ister haftalık isterseniz de günlük olarak sizlere profesyonel kişiler göndermektedir. Firmamızda bulunan kişilerin hepsi işinde uzman ve profesyoneldir. Bu sebeple işlerini en iyi şekilde yapacaklar ve bizleri asla mahcup etmeyeceklerdir. Sizde güvenilir ve titizlik ile çalışan firma arıyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçmeniz önerilmektedir. Bizim için ön planda olan ve önemli olan ilk şey sizlerin memnuniyet ve mutluluğudur. Bu sebeple biz elimizden gelenin fazlasını yapmaktayız.

Temizlikçi Şirketi Ev Temizliği Temizlikçi Bayan Gündelikçi Kadın Temizlik Şirketleri İstanbul: Gündelik Ev Temizlik Hizmetlerimiz

Firmamız tarafından verdiğimiz gündelik ev hizmetlerimiz bulunmaktadır. Şimdi sizlere gündelik ev hizmetlerimiz hakkında bilgiler vereceğiz. İşte gündelik ev temizlik hizmetlerimiz aşağıdaki gibidir:

 • Fayans ve parkelerin temizliğinin titizlik ile yapılması
 • Koltuk süpürme, silme ve yıkama işlerinin yapılması
 • Halı süpürme ve silme işlemlerinin gerçekleştirilmesi
 • Evin içerisinde bulunan mobilyalarında bulunan tozları alma işleminin yapılması
 • Mutfakta temizliğinin yapılması, mutfak dolaplarının silinmesi
 • Banyo temizliğinin yapılması
 • Lavabo temizliğinin yapılması
 • Cam temizliğinin ince detayına kadar yapılması

Temizlikçi Şirketi Ev Temizliği Temizlikçi Bayan Gündelikçi Kadın Temizlik Şirketleri İstanbul Özel İstek Üzerine Verilen Hizmetler

Gündelik ev temizlik hizmetlerinden ve ofis temizlik hizmetlerinden ayrıntılı bir şekilde bahsettik. Şimdi ise özel istek üzerine vermiş olduğumuz hizmetlerden bahsetmek istiyoruz. İşte özel istek üzerine verilen hizmetler aşağıdaki gibidir

 • Ev veya ofis yerlerinde yemek yapmak
 • Ev ve ofiste bulunan duvarları silmek
 • Buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın, bulaşık makinesinin iç temizliği
 • Ütü yapma

Temizlikçi Şirketi Ev Temizliği Temizlikçi Bayan Gündelikçi Kadın Temizlik Şirketleri İstanbul: Temizlik Fiyatları

Temizlik fiyatları ofis ve eş temizliğine göre değişiklik göstermektedir. Aynı zamanda ofiste yada evde yapılacak işler doğrultusunda, özel hizmet almak isteyip istemediğiniz kapsamında farklılıklar göstermektedir. Fakat firmamız sizlere en uygun fiyatı verecektir. Aynı zamanda hem uygun fiyatlı bir şekilde çalışıp hem de kaliteli ve hassas bir şekilde hizmet verdiğimizi belirtmek isteriz. Sizde işlere yetişemiyor ve temizlikçi arıyor iseniz; uygun fiyatlı, kaliteli ve hassas bir şekilde sizlere hizmet sunan firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamız ile haftanın her günü rahatlıkla iletişime geçmeniz mümkündür. İletişime geçtiğiniz zaman istediğiniz zaman firmamız profesyonel ekiplerin yanınıza gönderecektir.

Bizi Facebook'ta da takip edebilirsiniz!.
İstanbul temizlik şirketleri arasında en çok tavsiye edilen temizlik şirketi olarak temizlik ihtiyaçlarınızda en ucuz temizlik fiyatları ile siz değerli müşterilerimizin temizlikte ilk tercihi olmaktan mutluluk duyuyoruz.