İnşaat Sonrası Temizlik Şirketleri İstanbul Beyza Temizlik Şirketi

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik, Ev Temizliği

İnşaat sonrası temizlik ve tadilat sonrası temizlik hizmetlerimizle de Beyza Temizlik Şirketi olarak İstanbul temizlik şirketleri içinde öne çıkıyoruz. Beyza Temizlik Şirketi olarak inşaat sonrası temizlik ve tadilat sonrası temizlik konusunda yılların tecrübesi, uzman ekip ve ekipmanımızla bütçe dostu fiyat ve memnuniyet garantisiyle hizmet veriyoruz.

İnşaat Sonrası Temizlik ve Tadilat Sonrası Ev Temizliği Aşamaları

Hazırlık

İnşaat sonrası temizlik esnasında kutu ve ambalaj gibi tüm büyük parçalar çıkarılıp geri dönüştürülür veya kurallara uygun olarak atılır. Yeni mobilya ve demirbaşlardan çıkartma ve etiketleri dikkatlice çıkarılır. Molozlar ve büyük kalıntılar çıkarıldıktan sonra kaba toz alınır. Bu aşama inşaat sonrası temizlik ve tadilat sonrası temizlik hizmetimizde temizliğe hazırlık anlamına gelir.

Derin Temizlik

İnşaat sonrası temizlik için hazırlık aşamasında moloz ve kalıntılar çıkarıldıktan sonra bu aşamada zemin süpürülür. Mobilyaların, pencerelerin, demirbaşların ve benzerlerinin tozu alınır. Banyo ve tuvalet, mutfak ve odalar derinlemesine temizlenir. Halı kaplı zeminler ayrıntılı bir şekilde vakumlanır ve sert zeminler temizlenir.

Beyza Temizlik Şirketi, inşaat sonrası temizlik servisi diğer tüm temizlik ihtiyaçlarınızda olduğu gibi inşaat sonrası temizlik ve tadilat sonrası temizlik ihtiyaçlarınızda da İstanbul temizlik şirketleri içinde en doğru adrestir. Siz de Beyza Temizlik Şirketi inşaat sonrası temizlik ve tadilat sonrası temizlik hizmetlerinden yararlanmak ya da daha fazla bilgi almak istiyorsanız 0 532 425 33 49 numaralı müşteri hizmetlerimize anında ulaşabilirsiniz.

İnşaat Sonrası Temizlik Tanıtım Filmimiz


İstanbul temizlik şirketi olarak size en iyi hizmeti sunan Beyza Temizlik Şirketi'ni Facebook'ta da takip edebilirsiniz.Diğer Hizmetlerİstanbul temizlik şirketleri arasında en çok tavsiye edilen temizlik şirketi olarak temizlik ihtiyaçlarınızda en ucuz temizlik fiyatları ile siz değerli müşterilerimizin temizlikte ilk tercihi olmaktan mutluluk duyuyoruz.